Z miłości Pana
Duszpasterz: ks. Aleksander Piotrowski
Miejsce spotkań: Parafia św. Wawrzyńca (Gdynia Wielki Kack, ul. Źródło Marii 18)
Data i godzina spotkań: czwartek godz. 19.00
Adres e-mail: basiawiesia@o2.pl
Wspólnota „Z miłości Pana” SNE powstała w listopadzie 1997 roku. Jesteśmy grupą charyzmatyczną. Charyzmat wspólnoty realizujemy w modlitwie uwielbienia i głoszeniu Dobrej Nowiny w naszym środowisku życia. Włączamy się w działania GdańskiejSzkoły Nowej Ewangelizacji.
Formujemy się przez lekturę Słowa Bożego, kursy formacyjne SNE, na spotkaniach małych grup dzielenia. Od wielu lat posługujemy modlitwąwstawienniczą w Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni, modlimy się w intencji dzieci w różach różańcowych oraz prowadzimy post wspólnotowy z modlitwą w intencji Ojczyzny.
Spotykamy w czwartki- w porządku:
I czwartek miesiąca – na Adoracji Najświętszego Sakramentu i Agapie (- godz. 18.30 w kościele,kontynuujemy w salce parafialnej
III ( i jeśli wypada V) czwartek miesiąca – na modlitwie uwielbienia w salce parafialnej- godz. 19.00
II i IV czwartek miesiąca – spotykamy się w małych grupach dzielenia
Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące pogłębionej modlitwy, radości ze wspólnego uwielbiania Jezusa Króla i doświadczenia odkrywania działania Boga w codzienności życia.