3 maja 2021

śp. Małgorzata Leszczyńska

śp. Małgorzata Leszczyńska

W Niedzielę Dobrego Pasterza, 25 kwietnia 2021 r. odeszła do Domu Ojca w wieku 63 lat, Małgorzata Leszczyńska, długoletni członek Stowarzyszenia Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji „Jezus żyje”, od trzech kadencji członek Komisji Rewizyjnej, ale przede wszystkim nasza przyjaciółka i genialna szefowa techniczna wielu kursów. Zachwycała swoimi zdolnościami organizacyjnymi, o sprawach technicznych potrafiła mówić w prosty i przejrzysty sposób, znajdowała rozwiązania tam gdzie inni widzieli tylko problemy. Jest autorką wszystkich schematów zarządzania rekwizytami na których do dziś pracujemy. Pozostanie w naszej pamięci jako osoba zawsze śpiesząca z pomocą, zaangażowana w powierzone jej dzieło i żywe świadectwo tego, że Bóg uwalnia, leczy i posyła.

Pogrzeb Małgosi Leszczyńskiej odbędzie się 4 maja 2021r w kościele pw.Św.Maksymiliana Kolbe na Witominie.

9.30 wystawienie urny z prochami w kościele i różaniec.

10.15 msza św.

11.30 od głównego wejścia cmentarza na Witominie pójdzie kondukt na miejsce spoczynku.

Życzeniem zmarłej Małgosi wyrażanym wcześniej jest ,by na jej pogrzeb przyjść ubranym kolorowo lub na biało.Nie chciała smutnego pogrzebu :)

ks. Andrzej

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
43 0.043107032775879