Zapraszamy wszystkich, którzy doświadczyli łaski spotkania z Bogiem na kursach SNE/SESA
i chcą się tym dzielić, oczywiście tych, którzy już posługują na kursach SNE/SESA
na Spotkanie Formacyjne "POSŁANI, BY GŁOSIĆ!"
Radością będzie obecność tych, którzy mają pragnienie posługi, a jeszcze nie posługiwali na kursach - przybywajcie!
Spotkanie odbędzie się 17.09.2021 w Sali Jana Pawła II w Parafii św. Urszuli Ledóchowskiej
Chcemy w czasie tego spotkania budować jedność środowiska, poznać się wzajemnie,
a jednocześnie form ować swoją wiedzę, aby jeszcze lepiej posługiwać!
W ramach spotkania:
- modlitwa uwielbienia i chwały
- panel formacyjny 1: PRACA W JEDNOŚCI W EKIPIE.
- panel formacyjny 2: PRZEMYŚLANA ORGANIZACJA KURSU
- panel formacyjny 3: OWOCNA KAMPANIA REKLAMOWA KURSU
- informacje o planowanych kursach
- modlitwa posłania i namaszczenia do posługi - modlitwa o wylanie Darów Ducha św.
Zapraszamy wszystkich formujących się we Wspólnotach Szkoły Ewangelizacji.
Prosimy Liderów o przekazanie informacji i zachętę w swoich Wspólnotach.
Link do transmisji:

© Posłani by głosić! - SNE Gdańsk - Aktualności - Gdańska Szkoła Nowej Ewangelizacji