17 września 2021

Posłani by głosić!

Posłani by głosić!

Zapraszamy wszystkich, którzy doświadczyli łaski spotkania z Bogiem na kursach SNE/SESA

i chcą się tym dzielić, oczywiście tych, którzy już posługują na kursach SNE/SESA

na Spotkanie Formacyjne "POSŁANI, BY GŁOSIĆ!"

Radością będzie obecność tych, którzy mają pragnienie posługi, a jeszcze nie posługiwali na kursach - przybywajcie!

Spotkanie odbędzie się 17.09.2021 w Sali Jana Pawła II w Parafii św. Urszuli Ledóchowskiej 

Chcemy w czasie tego spotkania budować jedność środowiska, poznać się wzajemnie,

a jednocześnie form ować swoją wiedzę, aby jeszcze lepiej posługiwać!

W ramach spotkania:

- modlitwa uwielbienia i chwały

- panel formacyjny 1: PRACA W JEDNOŚCI W EKIPIE.

- panel formacyjny 2: PRZEMYŚLANA ORGANIZACJA KURSU

- panel formacyjny 3: OWOCNA KAMPANIA REKLAMOWA KURSU

- informacje o planowanych kursach

- modlitwa posłania i namaszczenia do posługi - modlitwa o wylanie Darów Ducha św.

 Zapraszamy wszystkich formujących się we Wspólnotach Szkoły Ewangelizacji.

Prosimy Liderów o przekazanie informacji i zachętę w swoich Wspólnotach.

 

Link do transmisji:

https://youtu.be/99Zsdy0knqc

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
43 0.040495872497559