Już za 3 tygodnie (9-11 września) odbędzie się VI Kongres Nowej Ewangelizacji
(9.09 spotkanie tylko dla księży). Zapraszamy Cię do wspólnego wyjazdu z Gdańska na to wydarzenie.
„Miasto – rewitalizacja” – pod takim hasłem od 9 do 11 września w Łodzi odbędzie się VI Ogólnopolski Kongres Nowej Ewangelizacji. – Miasto ewangelizuje się w ten sposób, że nie przynosi się Jezusa z zewnątrz, ale odkrywa Jezusa, który tu jest. Współczesne miasta stanowią uprzywilejowane miejsce dla nowej ewangelizacji – mówi za papieżem Franciszkiem abp Grzegorz Ryś, przewodniczący Zespołu KEP ds. Nowej Ewangelizacji.
Jeżeli chcesz pojechać wspólnie na VI Kongres Nowej Ewangelizacji - Miasto Rewitalizacja, to zapisz się poprzez poniższy formularz:
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeeNvEljt1.../viewform...
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeeNvEljt1.../viewform...
Oprócz tego zapisz się i opłać udział w Kongresie poprzez stronę:
https://odnowa.jezuici.pl/rekolekcje/forum-i-sesje
https://odnowa.jezuici.pl/rekolekcje/forum-i-sesje
Więcej informacji na temat wydarzenia:
https://profeto.pl/vi-ogolnopolski-kongres-nowej-ewangelizacji----miasto---rewitalizacja-
https://profeto.pl/vi-ogolnopolski-kongres-nowej-ewangelizacji----miasto---rewitalizacja-
List abp Ggrzegorza Rysia:

© Busem na VI Kongres do Łodzi - SNE Gdańsk - Aktualności - Gdańska Szkoła Nowej Ewangelizacji