18 sierpnia 2021

Busem na VI Kongres do Łodzi

Miasto-Rewitalizacja

Już za 3 tygodnie (9-11 września) odbędzie się VI Kongres Nowej Ewangelizacji ???? (9.09 spotkanie tylko dla księży). Zapraszamy Cię do wspólnego wyjazdu z Gdańska na to wydarzenie.
„Miasto – rewitalizacja” – pod takim hasłem od 9 do 11 września w Łodzi odbędzie się VI Ogólnopolski Kongres Nowej Ewangelizacji. – Miasto ewangelizuje się w ten sposób, że nie przynosi się Jezusa z zewnątrz, ale odkrywa Jezusa, który tu jest. Współczesne miasta stanowią uprzywilejowane miejsce dla nowej ewangelizacji – mówi za papieżem Franciszkiem abp Grzegorz Ryś, przewodniczący Zespołu KEP ds. Nowej Ewangelizacji.
 
Jeżeli chcesz pojechać wspólnie na VI Kongres Nowej Ewangelizacji - Miasto Rewitalizacja, to zapisz się poprzez poniższy formularz:
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeeNvEljt1.../viewform...
Oprócz tego zapisz się i opłać udział w Kongresie poprzez stronę:
https://odnowa.jezuici.pl/rekolekcje/forum-i-sesje
 
List abp Ggrzegorza Rysia:

ks. Andrzej

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
41 0.041895151138306